Wielkość czcionki: A + A - Reset
Start Patrnterstwo Kaczawskie Zapraszenie do Konkursu EkoLeader LGD!
Zapraszenie do Konkursu EkoLeader LGD! Drukuj
Wpisany przez Administrator   

Zapraszamy do zgłoszenia opisu operacji o charakterze proekologicznym do nieodpłatnego Konkursu dla Lokalnych Grup Działania pn. „EkoLeader LGD”. Opisy dobrych praktyk mogą dotyczyć przedsięwzięć o charakterze społecznym, gospodarczym i inwestycyjnym, zrealizowanych w poprzedniej lub aktualnej perspektywie finansowej Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich.  

Głównym celem Konkursu „EkoLeader LGD” jest wyłonienie, nagrodzenie i promowanie dobrych przykładów uwzględnienia aspektów ekologicznych i klimatycznych w projektowaniu i realizacji operacji wdrażających lokalne strategie rozwoju LSR, w szczególności tych o charakterze ekoinnowacyjnym.

Konkurs adresowany jest do LGD oraz realizatorów operacji Lokalnych Strategii Rozwoju i organizowany jest w ramach projektu "EkoLeader.pl LGD dla zrównoważonego rozwoju. Środowisko, klimat, ekoinnowacje w operacjach RLKS" realizowanego w ramach dwuletniego Planu Operacyjnego na lata 2016-2017 Krajowej Sieci Obszarów Wiejskich.

Zgłoszenia konkursowe przyjmowane będą do 30-go września 2017 r. Regulamin Konkursu i formularz zgłoszeniowy dostępne są na stronie www.ekoleader.pl

Równolegle do Konkursu organizowane są szkolenia internetowe „Eko-Klimat LGD” poświęcone włączaniu aspektów ekologicznych i klimatycznych do operacji rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność RLKS. W ramach szkoleń dostępnych jest już 10 kursów tematycznych. Aby wziąć udział w Konkursie i szkoleniach należy zarejestrować się na stronie www.ekoleader.pl

Informacja o projekcie znajduje się również na stronie KSOW. Prosimy o upowszechnienie tej informacji na Państwa stronie internetowej oraz wśród lokalnych interesariuszy.

 

Z pozdrowieniami

 

Realizator Projektu: Lokalna Grupa Działania "Północne Mazowsze"

 

Odwiedziny

mod_vvisit_counterDzisiaj6943
mod_vvisit_counterWczoraj24950
mod_vvisit_counterW tym tygodniu31893
mod_vvisit_counterW tym miesiącu547646
mod_vvisit_counterOd początku22952461