Wielkość czcionki: A + A - Reset
Start AKTUALNOŚCI DZIECI Z NASZEJ GMINY KIBICOWAŁY MIEDZI LEGNICA I MARCINOWI GARUCHOWI
DZIECI Z NASZEJ GMINY KIBICOWAŁY MIEDZI LEGNICA I MARCINOWI GARUCHOWI Drukuj
Dnia 09.05.2015r na stadionie przy ul. Orła Białego w Legnicy rozgrywany był mecz piłki nożnej pomiędzy zespołami I Ligii - Miedz Legnica - Wisła Płock, który niestety zakończył się niekorzystnym wynikiem bo 0:2 .

 

Dzięki przychylności Pana Wójta Pawła Gregorczuka i zaangażowaniu Pani Gabrieli Garuch z LKS,,Cicha Woda '' Tyniec Legnicki dzieci z Tyńca Legnickiego oraz z Dzierżkowic miały możliwość bezpłatnego wyjazdu na ten mecz i uczestniczeniu w wielu zabawach sportowych oraz w nauce kulturalnego dopingu .

Stowarzyszenie Kibiców ,,Miedz Legnica '' stanęło na wysokości zadania zorganizowało w SEKTORZE RODZINNYM wiele atrakcji i zapewniło dzieciom opiekę. Był min. dmuchany plac zabaw , malowanie twarzy w barwy klubowe , zabawy z maskotką,, Lwem Miedziakiem'' , która dla wszystkich chętnych rozdawała wyjątkowe gadżety: plany lekcji , plakaty i kalendarze z czołowymi piłkarzami. Dzieci brały udział w rozgrywkach w piłkarzyki oraz w konkursach sprawnościowych. Najlepsi pod względem sprawności sportowej otrzymali bezpłatne bilety na mecz Miedzi Legnica.

Byli to- Mateusz Rudowicz

Tomasz Król

Roksana Kula

Mateusz Perczyński

Chętne dzieci mogły także skorzystać z lekcji w zakresie udzielenia pierwszej pomocy , którą prowadzili specjaliści ze Szkoły Ratownictwa z Pogotowia Ratunkowego w Legnicy. Nasze dziewczynki Otylia Bucior i Karolina Borkowska brały udział w tych zajęciach i nagrodzone zostały dyplomami.

Dzieci na stadionie podczas meczu wspaniale kibicowały Miedzi Legnica okrzykiem: ,,miedzianka , miedzianka …..

W przerwie meczu dzieci mogły oglądać na murawie boiska występ dzieci z zespołu tanecznego ,,Złote Dzieci '' z Legnicy.

Dzieci dziękują za wspaniałą imprezę przede wszystkim : Panu Wójtowi – Pawłowi Gregorczukowi, Panu kierowcy - Romanowi Kędzierskiemu , Pani Gabrieli Garuch , Pani sołtys Tyńca Legn. Magdalenie Borkowskiej oraz P. Gacia i M. Garuch , a także Stowarzyszeniu Kibiców Miedzi Legnica.

 

Autor art. Gabriela Garuch


Zobacz:

 

Odwiedziny

mod_vvisit_counterDzisiaj6647
mod_vvisit_counterWczoraj24950
mod_vvisit_counterW tym tygodniu31597
mod_vvisit_counterW tym miesiącu547350
mod_vvisit_counterOd początku22952165